1 жовтня

Виставка книг

«Нам роки не лихо, коли душа молода»

До Дня людей похилого віку у бібліотеці школи підготована виставка книг «Нам роки не лихо, коли душа молода».              Читачі старшого покоління віднайдуть на ній книги класиків української та зарубіжної літератури, книги про здоровя та здоровий спосіб життя, видання на релігійну тематику та літературу про рідний край.

 

2 жовтня

Книжкова виставка «Стежками добра», підготована до 100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського

 

Рейд-перевірка підручників учнів школи

У школі відбулася перевірка підручників учнів.

Мета: збереження шкільних підручників, вчасне усунення недоліків

їх стану.

4 жовтня

Усний журнал

«Творчість В.О.Сухомлинського – дітям»

Бібліотекарем Копайло С.І. для учнів 2-го класу було проведено усний журнал «Творчість В.О.Сухомлинського – дітям». Учні познайомилися з життям та творчістю великого педагога, письменника. Діти переглянули відео-розповіді деяких казок та оповідань Василя Сухомлинського.

Бібліотекар провела бібліографічний огляд літератури з виставки, підготованої до 100-річчя письменника «Стежками добра».

На завершення діти пограли у гру «Якщо ти добра людина, то…»

8 жовтня

Літературна подорож

«Казковий світ Василя Сухомлинського»

Для учнів 4 класу було проведено літературну подорож, під час якої учні познайомилися з великим педагогом, письменником Василем Олександровичем Сухомлинським. Дізнались багато цікавого про його життя та творчість. Поміркували над тим, чому гаслом його життя були слова: «Серце віддаю дітям», переглянули відео «Казковими світами». Діти уважно прослухали деякі з оповідань В.О.Сухомлинського. Цікаво та весело було учням під час гри «Чи знаю я, що таке  добро?». Школярі змогли показати свої знання про Василя Олександровича, давши відповіді на запитання вікторини.

11 жовтня

Розважально-пізнавальне свято до Дня українського козацтва та Дня захисника України «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»

До учнів 5 класу завітала завідувач бібліотеки для дітей філіалу №4 міської ЦБС Тимко Т.О. з розважально-пізнавальною програмою до Дня українського козацтва та Дня захисника України. Школярі поповнили свої знання з історії України, відповіли на запитання вікторини. Хлопчики змагались у конкурсах, які виявили найспритнішого з них. Дівчатка ж змагалися у кращому зображенні козацького човна. Завдання ускладнювала умова гри: це потрібно було робити з завязаними очима. Свято закінчилося нагородженням найактивніших учасників, які отримали солодкі призи. Також було визначено кращого козака та козачку класу, які теж отримали подарунки.