21 грудня

«Посвята у читачі»

Учні 2 класу стали читачами шкільної бібліотеки. Діти познайомилися з бібліотекою та вивчили правила користування бібліотекою. Повторили, як слід поводитися з книжками. Щоб посвята у читачі відбулася, учні повинні були виконати завдання: провести Мишку до бібліотеки, подолавши усі перепони та казкові випробування. Діти успішно справилися з усіма завданнями. Наостанок кожен читач узяв першу бібліотечну книжечку. Бажаю усім учням бути активними читачами шкільної бібліотеки!

 

 

 

 

 

 

14 грудня

Книжкова виставка «Книги, які нам подарували»

У бібліотеці підготовано виставку книг, подарованих читачами у межах акції «Подаруй бібліотеці книгу». Бібліотечний фонд поповнився двадцятьма примірниками. Книги знайдуть вдячного читача. Кожен охочий може підтримати шкільну бібліотеку – подарувати книгу. Дякуємо усім, хто вже долучився до доброї справи! Акція триває.

 

 

 

 

 

 

 

14 грудня

Виставка «Покликані Чорнобилем»

  • долю українського народу випала безліч трагічних подій. Чорною сторінкою в історії України стала трагедія на Чорнобильській АЕС, закарбувавши у людській пам’яті 26 квітня 1987 року, день екологічної катастрофи. Ми не маємо права забувати ці трагічні сторінки історії. З цією метою у бібліотеці оформлена книжкова виставка-огляд «Покликані Чорнобилем». Документальні та художні твори, представлені на ній, ознайомлять читачів з деталями трагедії на ЧАЕС, її наслідками та подвигом героїв-ліквідаторів.

 

 

 

 

 

7 грудня

Бібліотечний урок «Структура книги»

Бібліотечний урок для 3-го класу ознайомив учнів зі структурою книги, дав додаткові навички самостійної роботи з книгою. Мета уроку: поглибити знання про будову книги, закріпити теоретичні знання на практиці.

5 грудня

Виставка «Знай свої права, виконуй свої обовязки»

У бібліотеці школи до Всеукраїнського тижня права організована книжкова виставка «Знай свої права, виконуй свої обовязки», де представлена література з питань прав людини, з метою надання читачам правової освіти, формування у них правової свідомості та культури.

9 листопада

Виставка «Книги, які нам дарували»

Бібліотекарем Копайло С. І. була підготована виставка книг, які учні подарували бібліотеці у минулому навчальному році (2016-2017 н. р.), у межах акції «Подаруй бібліотеці книгу». Діти змогли переглянути книги, що дарували інші учні школи та вибрати для себе літературу за своїми уподобаннями.

Мета виставки: заохотити учнів до читання. Знайти небайдужих читачів, що долучаться до цьогорічної акції «Подаруй бібліотеці книгу», яка розпочалася 6 листопада татриватиме до кінця місяця.

8 листопада 2017 року у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 було проведено поетично-пізнавальне свято «Не цураймось мови, вчимось розмовляти, щоб слова чудові вміли оживати», приурочене до Дня української мови та писемності для учнів 5-7 класів. Виховний захід спільно підготували та провели шкільний бібліотекар Копайло С.І., вчитель української мови та літератури Прокопенко О.І. та працівники дитячої бібліотеки-філіалу №4 Ніжинської міської ЦБС Тимко Т.О. та Вершняк І.В.

Учні переглянули відео про красу української мови. Під час свята був проведений конкурс читців на краще декламування віршів рідною мовою та конкурси на знання української мови й приказок. Діти радо брали участь у підготовлених для них завданнях і активно відповідали на запитання. Учасники та переможці були нагороджені подарунками: книгами, блокнотами та закладинками. Для ознайомлення учням запропонували виставку книг «Мова – душа народу».