Бібліотека Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

вітає учня 6 класу Матвійченка Ростислава,

учасника конкурсу «Хай весь світ дивують нині діти неньки України»,

з зайнятим ІІІ місцем у номінації «Поезія» молодша група

(Вірш «Осінь»).

З роботами конкурсантів, що посіли І-ІІІ місця, можна ознайомитися на

сайті Чернігівської обласної бібліотеки для дітей.

(ostrovskogo.com.ua)

Від школи учня нагороджено подякою.

Матвійченко Ростислав, так тримати!

21 березня

Урок-вікторина «Казка в гості завітала»

У День самоврядування учнів, у 2-му класі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, бібліотекар разом з ученицею 10 класу Яговенко Анастасією, що виконувала обов’язки бібліотекаря, провели урок-вікторину «Казка в гості завітала». Учні з задоволенням зіграли у гру «Чарівна торбинка». Після діти активно відповідали на запитання вікторини «Відкриває казка двері».

5 березня

Виставка книг «Йому безсмертя дарувала творчість»

9 березня виповнюється 204 роки з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди у бібліотеці школи підготована виставка книг «Йому безсмертя дарувала творчість». Переглянувши книги з виставки, читачі по-новому розкриють для себе відомого письменника, дізнаються багато цікавого про Т.Г.Шевченка – художника.

6 березня

Урок бібліотечної грамотності

«Історія виникнення книги»

У 4-му класі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 було проведено урок бібліотечної грамотності «Історія виникнення книги». Учні дізналися про те, як зароджувалась писемність, який шлях пройшла книга, поки стала такою, як ми її знаємо. Діти активно відповідали на запитання вікторини «Нам відкриває книга таємниці» та переглянули відеоролик «Як народжується книга», про те, як створюється книга у наш час.

15 лютого

Тематична викладка «Ціна чужої війни»

бібліотеці представлена тематична викладка «Ціна чужої війни», підготовлена до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Памятати про подвиг українських воїнів, що брали участь у миротворчих місіях на територіях інших держав - наш обовязок. Честь та пошана військовим, поклавшим своє життя заради миру та спокою у світі!

20 лютого

Тематична викладка «За честь, за долю, за українську волю»

Дня Героїв Небесної Сотні у бібліотеці сформована тематична викладка «За честь, за долю, за українську волю». 20 лютого 2014 року стало переломною датою в історії українського народу. Відбулося народження надії на краще майбутнє. У цей день ми вшановуємо героїв, які поклали своє життя заради втілення кращих сподівань усієї України. Такі люди як герої Небесної Сотні не вмирають, їх життя продовжується у нашій памяті!

21 лютого

Міжнародний день рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови у бібліотеці розміщена виставка літератури «Словом рідним треба дорожити». До виставки увійшли книги провідних майстрів української поезії і прози, що складають скарбницю художньої літератури нашого народу. Виставка буде корисною для читачів бібліотеки під час підготовки до уроків позакласного читання.

25 лютого

Книжкова викладка «Нехай мої струни лунають»

      До 147-річчя української письменниці Лесі Українки       (Лариси Петрівни Косач) у бібліотеці школи оформлена викладка літератури «Нехай мої струни лунають», до якої увійшли твори письменниці, а також книги про життя та творчість

слова.