Директор - Матях Людмила Анатоліївна

Матях Людмила Анатоліївна - директор школи №2 м.Ніжина Навчалася у школі №10 м. Ніжина потім в НДУ ім. М.В.Гоголя. 

Після закінчення працювала в ЗОШ №7 м.Ніжина педагогом-організатором, а потім заступником директора з навчально-виховної роботи.

З 2013 очолює Ніжинську гімназію №2. 

 

 

 

 

 


Безпека життя дітей - питання сьогодення

Одним із головних завдань сучасної школи є створення освітнього середовища для розвитку здорової дитини, формування в учнів свідомого ставлення до свого життя, оволодіння навичками здорового способу життя. Здорове молоде покоління - це запорука стабільного розвитку держави, один із чинників її позитивного іміджу.

Аналіз статистичних даних останніх років свідчить, що, на жаль, актуальним питанням залишається проблема безпеки життєдіяльності дитини, її вміння захистити себе в навколишньому середовищі.

Для батьків, які відправляють свою дитину до школи, на першому місці, безперечно, стоїть безпека. Їх хвилює, щоб дитина повернулася звідти живою та здоровою.

Саме тому дирекція Ніжинської гімназії № 2 ініціювала проведення заходів щодо посилення безпеки дітей у навчальному закладі. Перш за все – це нагадування учням правил безпеки в школі. У наші дні дітям треба бути більш обережними, а батькам - більш пильними, ніж раніше. Через помітне соціальне розшарування нашого суспільства, підвищення рівня злочинності, для наших дітей школа повинна стати безпечним місцем. Тому за підтримки начальника Державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області, майора міліції В’ячеслава Цапенка територію школи з листопада 2013 року взято під охорону, а приміщення обладнано тривожною кнопкою виклику загону охорони.

«Життєві ситуації складаються по-різному, і інколи люди потребують екстреної допомоги працівників поліції, - коментує В’ячеслав Цапенко, - у разі небезпеки наші співробітники в найкоротший термін прийдуть на допомогу і стануть на захист життя, законних прав та інтересів школярів.»

Педагогічний і батьківський колективи школи вдячні депутату міської ради, випускнику школи Борисенко Олександру Григоровичу, який узяв на себе матеріальні витрати на щомісячну оплату послуг охорони.

Отже, формування безпечного і здорового способу життя, вирішення проблем особистої та громадської безпеки, виховання в дітях і підлітках громадської відповідальності, гуманістичних якостей, набуття ними навичок і досвіду із самозахисту та рятування й надалі залишатимуться пріоритетним напрямком роботи Ніжинської гімназії № 2. Для нас безпека життя дітей – питання сьогодення.

Л.Матях