Ми хочемо: щоб наша гімназія стала острівцем людяності і гуманізму, творчості і постійного пошуку, щоб її випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу: розум - у голові, щирість - у серці, здоров'я - у тілі.

Ми погоджуємося: нове - добре забуте старе. Будуючи школу нового типу, ми вчимося на власному минулому і на чужому сучасному.

Наше завдання: зрозуміти кожну особистість та виявити до неї повагу. Наша робота спрямована на те, щоб кожен учень міг оволодіти навичками з обов'язкових предметів, поповнити знання у сферах, які цікаві йому і розкривають для нього нові горизонти пізнання, розвинути свою свідомість як самостійної особистості і як члена колективу.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА ГІМНАЗІЇ:

«Формування життєвих компетентностей учнів у нових соціально-культурних умовах шляхом підвищення ефективності науково-методичного та психологічного супроводу, навчально-виховної та управлінської діяльності, засобами національно-патріотичної педагогіки».Рецепт учительського щастя:

 

Систематично вживайте бальзам мудрості, коктейль творчості, каву бадьорості, відвар пунктуальності, настій терпимості, екстракт людяності.

Візьміть чашу терпіння, налийте туди повне серце любові, вкиньте дві пригорщі щедрості, хлюпніть туди ж гумору, посипте добром, додайте якомога більше віри, і все це добре перемішайте. Потім намажте на шматок відпущеного вам життя і пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху.

Виконуйте все це ретельно і будете вічно молодими, шановні вчителі!

Рецепт перевірений і рекомендований вчителями гімназії №2 м. Ніжина