Головна » 2018 » Жовтень » 15 » Година спілкування до Міжнародного дня людей похилого віку "Людяність у нелюдяний час"
21:03
Година спілкування до Міжнародного дня людей похилого віку "Людяність у нелюдяний час"

02.10.2018 р. у 8 класі Ніжинської ЗОШ I-III ст. №2 проведено годину спілкування до Міжнародного дня людей похилого віку «Людяність у нелюдяний час».

Захід був покликаний нагадати дітям про необхідність турботливого ставлення до літніх людей, виховувати глибоку пошану до старшого покоління, розвивати вміння учнів щиро висловлювати свої думки.

Разом із класним керівником Прокопенко О.І. школярі обговорили повчальні притчі про ставлення до літніх людей із боку молодшого покоління, моделювали ситуації поведінки, де варто виявляти гуманність по відношенню до старших, укладали «листівки подяки» своїм дідусям та бабусям. Діти із зацікавленістю виконали тест “Хвилинка для роздумів”, який давав відповідь на запитання “Як ви ставитеся до людей похилого віку?” Насамкінець учні переглянули відео про те, що найкращі ліки – це доброта, яка зцілює душу.

Захід пройшов в атмосфері згуртованості, дав можливість ще раз нагадати школярам про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Переглядів: 20 | Додав: Школа2 | Теги: Ніжин, школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar