Головна » 2018 » Квітень » 12 » Година спілкування до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики
15:05
Година спілкування до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики

10 квітня 2018 року в 7 класі Ніжинської ЗОШ I-III ст. №2 проведено годину спілкування до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики.

Захід був покликаний розширити світогляд учнів, поглибити їх знання в області космонавтики та авіації; розкрити значення дослідження космосу в житті людини, ознайомити з автобіографічними даними видатних конструкторів ракетно-космічної техніки, із вкладом України в освоєння космосу; розвивати допитливість, прививати цікавість до пізнання невідомого.

Школярі, поділившись на групи, виготовляли тематичні постери, зокрема про відомого українця-космонавта Л. Каденюка; ділилися цікавою інформацією про перших підкорювачів космічного простору, складали та розгадували кросворди на космічну тематику. Діти не тільки збагатили свої знання про космонавтику, але і вправлялися в ерудиції, виявили кмітливість та допитливість. Насамкінець переглянули мультимедійну презентацію з відеоматеріалами «Космос – відомий і невідомий», із захопленням слухаючи про його незвідані таємниці.

Захід пройшов у атмосфері творчості та згуртованості, викликав у дітей багато позитивних емоцій.

Переглядів: 51 | Додав: Школа2 | Теги: школа, Ніжин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar