Головна » 2018 » Листопад » 8 » Мовознавча вікторина до Міжнародного дня української писемності та мови «Рідна мово! Ти ж – як море…»
10:51
Мовознавча вікторина до Міжнародного дня української писемності та мови «Рідна мово! Ти ж – як море…»

06.02.2018 р. у 8 класі Ніжинської ЗОШ I-III ст. №2 проведено мовознавчу вікторину до Міжнародного дня української писемності та мови «Рідна мово! Ти ж – як море…».

Захід був покликаний формувати бажання вивчати рідну мову, здобувати знання, милуватися її красою; розвивати мовлення учнів, творчі здібності; виховувати любов до рідного слова.

Школярі працювали в командах; виконуючи цікаві завдання, учні виявляли кмітливість, ерудованість, взаємодопомогу. Діти із зацікавленістю складали слова до конкурсу «Словникар», змагалися в бліц-опитуванні «Хто швидше?», відгадували, що знаходиться в «чарівній скриньці», та з’ясовували походження слів; читали напам’ять поезії про мову. Насамкінець учні переглянули відеопрезентацію «Мовою пишаюся своєю». Найактивніші учасники та команда переможців отримали призи.

Захід пройшов в атмосфері згуртованості, дав можливість ще раз нагадати школярам про необхідність вивчати рідну мову, дбати про її чистоту та збереження.

Переглядів: 27 | Додав: Школа2 | Теги: школа, Ніжин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar