19:40
Стаття Косяк І.І. «Дослідження проблеми кібербулінгу серед школярів»

Учитель інформатики Ніжинської гімназії № 2 Косяк Інна Іванівна взяла участь 16 жовтня 2020 року в роботі ІХ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути», яка була проведена на базі наукової платформи Open Science Laboratory.
До збірника матеріалів конференції ввійшла стаття Косяк І.І. «Дослідження проблеми кібербулінгу серед школярів». У ній учителем висвітлено види кібербулінгу серед школярів; дано характеристику принципів профілактики його серед підлітків та наведено типи поведінки, які характерні для цього явища; обґрунтовано необхідність поширювати інформацію щодо кібербулінгу серед керівників, класних керівників та соціальних педагогів закладів середньої освіти; сформульовано рекомендації щодо протистояння медіанасильству.
Доступ до Інтернету дає багато переваг, однак він також створює ризики, від яких потрібно захиститись. Тому в гімназії велика увага приділяється цьому актуальному питанню.

Переглядів: 28 | Додав: Гімназія2 | Теги: гімназія 2, Ніжин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar