Головна » 2018 » Лютий » 6 » Тиждень природничих наук!
15:41
Тиждень природничих наук!

З 29 січня по 2 лютого 2018 року у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 було проведено тиждень природничих наук вчителями нашої школи: Трофименко В.І., Карпенко В.І., Потильчак А.М.

29 січня у 5 класі вчитель Карпенко В.О. провела вікторину «Космос». Учні активно відповідали на запитання, відгадували загадки, слухали цікаву інформацію про космічні тіла, а також переглянули тематичне відео. Проведений захід сприяв поглибленню знань п’ятикласників про космічний простір та формуванню пізнавального інтересу до вивчення природознавства.

30 січня для учнів 7 класу вчитель географії Карпенко В.О. підготувала інтелектуальну гру «Материки південної півкулі». У ході гри-змагання семикласники конкретизували, розширили та закріпили знання про вивчені материки. Діти виявили кмітливість, вчилися працювати в колективі, робити висновки, узагальнювати матеріал.

31 січня у 8 класі вчителем Потильчак А.М. було проведено уявну подорож стежками нашої мальовничої України. Учні підготували цікаві комп’ютерні презентації та підібрали добірку відеоматеріалів та слайдів на тему «Природні скарби України». Після перегляду матеріалів восьмикласники були приємно вражені багатством природи нашої Батьківщини та намітили маршрути майбутніх подорожей.

1 лютого для учнів 9 класу вчителем Трофименко В.І. проведено змагання «Хіміко-екологічний калейдоскоп», метою якого було виховання дбайливого ставлення до природи та збереження чистоти довкілля для нас і наших нащадків. Клас, поділений на команди «Елементи» та «Атоми добра», протягом 5 раундів мав змогу переглянути тематичну презентацію. Захід був націлений на виявлення знань та умінь школярів з хімії, біології та екології.

Також цього дня, у 6 класі вчитель Потильчак А.М. провела «Аукціон географічних знань», метою якого було виховання патріотизму, любові до рідного краю, сприяння всебічного розвитку в особистості краєзнавчого інтересу до географії як науки і шкільного курсу. Діти показали високі знання з предмету та вміння застосовувати їх на практиці.

2 лютого для учнів 10-11 класів учителем Трофименко В.І. проведено круглий стіл «Хімія в продуктах харчування», метою якого було розширення знань дітей про ГМО та харчові добавки, проведення диспуту про харчування та здоров’я, обговорення правил культури харчування, розвиток та зміцнення естетичних смаків школярів, поваги до традицій і звичаїв української кухні. Діти підготували презентацію на тему «Особливості української національної кухні» та із задоволенням взяли участь у рольовій грі «Реклама», під час якої об’єднувалися у групи для показу реклами та антиреклами здорового харчування.

Переглядів: 119 | Додав: Школа2 | Теги: школа, Ніжин | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar